Biały Miś Zespół Muzyczny Zawiercie

Zawiercie, Śląskie 02-12-2016
Oferta
  Śląsk
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik

  Do uzgodnienia :)

Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
Brak danych
Kod pocztowy:
42-400 Zawierci
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

  Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, balów, studniówek czy osiemnastek. Nasza oferta przewiduje również oprawę dancingów, zabaw dla seniorów jak również zabaw dla dzieci. Organizacją i obsługą muzyczną imprez artystycznych zajmujemy się od wielu lat. Nabyte doświadczenie pozwala z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że impreza z nami to gwarancja świetnej i udanej zabawy.
  Gwarantujemy doskonałą, dynamiczną zabawę wypełnioną bogatym, znanym i lubianym repertuarem muzyki tanecznej. Ponadto w programie zabawy i konkursy dopasowane do obecnych na sali gości oraz profesjonalna konferansjerka. W kilka chwil potrafimy dostosować repertuar i stworzyć odpowiednią atmosferę zabawy. Dużą wagę przywiązujemy do poziomu świadczonych przez nas usług. Dowodem tego jest duże zainteresowanie i spora ilość zleceń, ale przede wszystkim zadowolenie klientów.
  W naszym programie usłyszycie największe przeboje muzyki tanecznej. Zapewniamy profesjonalny sprzęt, nagłośnienie oraz oświetlenie.
  Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych, wesele, event, integracyjne dla zakładów pracy. Muzyka, taniec, śpiew, prowadzenie imprez, zabawy konkursy weselne.

  Zespół Muzyczny Zawiercie

Zasięg usług
  Śląsk
Mapa