Lila Park Centrum Bankietowe

Szczecin, Zachodniopomorskie 29-11-2016
Oferta
  Brak danych
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik
  Brak danych
Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
Szczecin - Dołuje
Kod pocztowy:
72-002
Miejscowość:
Kościno 1a
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

  Centrum Bankietowe Lila Park to wyjątkowe miejsce w malowniczej scenerii tylko 10 minut od centrum Szczecina.

  Stylowe i klasyczne wnętrza, wyborna kuchnia i dbałość o każdy detal zadowolą najbardziej wymagających klientów.

  Dzień ślubu to szczególna data w życiu małżeństwa, dlatego musi wypaść perfekcyjnie, a my kierujemy się oczekiwaniami Pary Młodej.

  Nasze atuty to dwie duże klimatyzowane sale które pomieszczą 200 osób, bez tłoku i przepychania się między stołami. Na jednej możemy tańczyć i pląsać przy naszym mieniącym się kolorami tęczy oświetleniu ledowym, a na drugiej próbować naszych przysmaków i zerkać kto na parkiecie szaleje. Ogród pełen zieleni i kwiatów wraz z mieniącą się kolorami tęczy fontanną. Plener w którym możemy zorganizować uroczystość zaślubin jak i poprawiny w formie grilla na świeżym powietrzu. A najlepiej wziąć ślub w starej kapliczce która znajduje się 150 metrów od naszego obiektu.

  Posiadamy 84 miejsc noclegowych, każdy pokój z łazienką. Nasz apartament Pary Młodej spełni wszelkie oczekiwania podczas pierwszej nocy poślubnej. Oczywiście apartament jest dla Was Młodzi gratis.

  Co nas jeszcze wyróżnia, wyjątkowo korzystny stosunek ceny do proponowanego menu,
  a więc alkohol macie gratis, stół wiejski z naszymi wyrobami według staropolskich receptur też.

  Najlepsze cukiernie w Szczecinie przygotują dla Was tort. Są różne do wyboru, piętrowe, kwadratowe, pełne kwiatów, ozdób i co najważniejsze smaku. A po oczepinach fajerwerki nie tylko na niebie, ale i w buzi, bo podamy Wam płonącą szynkę wraz z dodatkami. Do tego inne przysmaki na ciepło i zimno, ciasta, owoce i napoje bez ograniczeń. To wszystko w cenie!

  Cały obiekt na czas Waszego święta jest tylko do Waszej dyspozycji. Zapewniamy Państwu dozorowany parking oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

  www.lilapark.net

  tel. 509 634 784

  tel. 660 47 66 96

  email: lilapark@lilapark.net.pl

Zasięg usług
  Brak danych
Mapa