Rozkręcamy KAŻDĄ imprezę ! Nie będzie nudy :)

Olesno, Opolskie 27-11-2016
Oferta
  Cała Polska
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik

  Pakiet STANDARD > 1 h - 600zł
  -II- SREBRNY > 2 h - 800zł
  -II- ZŁOTY > 3 h - 1000zł
  każda kolejna godzina 200zł

  Pakiet BIZNES > do ustalenia

   

   

  W PROMOCJI już od 499zł !!!

Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
Wachowska 6/10
Kod pocztowy:
46-300
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

  Nie masz pomysłu jak rozkręcić imprezę? Brakuje Ci wystrzałowej atrakcji? Fotobudka jest tym czego szukasz!  Zapewnia rewelacyjną zabawę, potrafi rozkręcić każdą imprezę. Z fotobudką nie ma mowy o nudzie! Dodatkowo po imprezie zawsze mamy pamiątkę w postaci zdjęcia.
  Nasza firma zajmuję się  wynajmem fotobudki na różnego rodzaju wydarzenia . Moda na samoobsługowe automaty do zdjęć nazywane photobooth przywędrowała do nas z USA, gdzie biją rekordy popularności. W Polsce to nowy trend szybko zyskujący fanów. W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje urządzeń:
  – Fotokabina przenośna – przeznaczona do wynajmu na wesela, eventy oraz imprezy firmowe

  Fotobudka to ostatnio także hit na weselach ! Każdy z Gości może wykonać zdjęcie z Panią lub Panem Młodym, które od razu będzie mógł zabrać do domu. Dzięki naszym śmiesznym akcesoriom wykonane zdjęcia będą niepowtarzalne. Dodatkowo na każde wesele projektujmy specjalną ramkę z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu. Nowożeńcy po przyjęciu otrzymują płytę CD ze wszystkimi zdjęciami oraz przygotowany przez Gości album, który na pewno będzie wspaniałą pamiątką z tego niezapomnianego wydarzenia.
  Fotobudka to także skuteczne narzędzie marketingowe! Świetnie nadaje się na imprezy promocyjne. Jest połączeniem dobrej zabawy i skutecznej reklamy. Ustawiona na imprezie zrobi i wydrukuje zdjęcia Państwa Gości z dowolnym banerem reklamowym, które na długo po zakończeniu eventu będą przypominały miłe chwile i Państwa markę. Fotobudka służy także to promocji produktu przy użyciu portali społecznościowych, każdy po zrobieniu zdjęcia może je zamieścić na Facebooku lub przesłać na maila.

   

  Jeśli lubisz się śmiać i dobrze bawić to facebudka jest dla Ciebie. Jeśli na dodatek planujesz wesele, event firmowy lub jakąkolwiek imprezę to znaleźliśmy idealne połączenie. Fotobudka będzie kapitalnym dodatkiem każdej imprezy prywatnej lub firmowej. W ofercie dla firm mamy również ciekawe opcje reklamowe, np. wysyłanie zdjęć na facebook’a czy tez branding fotobudki.

Zasięg usług
  Cała Polska
Mapa

Polecane firmy

gdfg

gdfg

fdgdfgfd, Dolnośląskie