Zespół Muzyczny MODEM na wesele, event firmowy, fotobudka

Siedlce, Mazowieckie 06-12-2016
Oferta
  Brak danych
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik
  Brak danych
Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
Brak danych
Kod pocztowy:
08-110
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

  Wasze wesele śnić się będzie długo szanownym gościom za sprawą Zespołu Muzycznego MODEM. Otóż to! Jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie. Zapewniamy, że wasi goście nie będą się nudzić! Mamy wieloletnie doświadczenie w branży weselnej, co czyni nas profesjonalistami w swym fachu. Każda prowadzona przez nas impreza weselna jest oryginalna i niezapomniana. Szeroki repertuar, zaplecze pełne pomysłów to mieszanka, która z całą pewnością zapewnia dobrą zabawę na weselu a przy tym komfort i satysfakcję – bo przecież dla Młodej Pary najważniejsze jest, by goście dobrze się bawili! Uświetnimy wasze wesele muzyką dla starszego i młodszego pokolenia. Zabawy i przyśpiewki ludowe będą na Waszym weselu gwarancją udanej zabawy do białego rana.

  Oferujemy także Wam i Waszym Gościom niezwykłe SHOW - nasz koncert w stylu lat 70-tych i 80-tych. Zespół Muzyczny na wesela – MODEM zadba o to byście Wy – Nowożeńcy mieli frajdę z wesela za sprawą naszej fantastycznej piątki! Pomożemy Wam wyrazić podziękowania Waszym Rodzicom i Chrzestnym. Zadbamy również o to, by Wasz potomek miał swoje pierwsze „cztery kółka”. Damy zarobić również sklepom obuwniczym, ponieważ dołożymy wszelkich starań, by Wasze buty jak i Waszych gości solidnie dostały „po obcasach”, za sprawą muzyki jaką zagra Wasz weselny Zespół Muzyczny. Cała Warszawa będzie słyszeć jak bawią się Wasi goście Zaproście nasz Zespół muzyczny na swoje wesele a gwarantujemy, że nie pożałujecie tej decyzji.
  Zapraszając na Wasze wesele Profesjonalny Zespół Muzyczny zapewniacie sobie niepowtarzalne przeżywanie najpiękniejszych chwil.

  Polecamy usługi fotobudki - super atrakcja na każdą uroczystość. Polecana fotobudka robi b.dobrej jakości zdjęcia (używamy papieru najwyższej jakości), używamy programu Green Screen, który pozwala wykonywać zdjęcia z dowolnym tłem, z dowolną ramką oraz podpisem jaki tylko sobie zażyczycie. Dodatkowo udostępniamy "pudło" z dużą ilością gadżetów, aby uatrakcyjnić i rozweselić całą zabawę :) Możliwości jest nieskończenie wiele i mogą być wydrukowane różne formaty zdjęć np.: dwa cienkie paski lub 10x15. Zachęcamy też do odwiedzenia i polubienia faceeboka Fotobudka MODEM Siedlce, gdzie zamieszczone są przykładowe zdjęcia jakie wykonała fotobudka. Nie ustalamy limitu na ilość wydruków - czyli przez daną ilość godzin drukarka drukuje tyle kopii ile Państwo i Wasi goście sobie zażyczycie. Nasz pracownik - animator - cały czas obsługuje maszynę, podpowiada Gościom i pomaga w przebiegu zabawy oraz w wyborze gadżetów. Dodatkowo zachęca Gości do wklejania zdjęć do Waszej Księgi Gości (jeśli oczywiście zaplanowaliście sobie Państwo, że Księga będzie). Mamy także do zaoferowania Księgi Gości (także ręcznie wykonaną i zdobioną księgę - jest prześliczna:)


  Swoje usługi świadczymy przez 7 dni w tygodniu, a na uroczystości odbywające się od pon – pt udzielamy dużych RABATÓW.

  ZAPRASZAMY
  www.zespolmodem.pl
  www.agencjamodem.pl

  www.twojafotobudka.com.pl
  tel.: 604-664-535

Zasięg usług
  Brak danych
Mapa