Zespół muzyczny ***VIP*** z Legnicy na wesele i nie tylko

Legnica, Dolnośląskie 02-12-2016
Oferta
  Polska i nie tylko
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik

  Do uzgodnienia zależnie od okoliczności np. godzin ,miejsca itp.

Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
Legnica ul.Jastruna 10/3
Kod pocztowy:
59-220
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

  Organizujesz wesele, zabawę, bal, dancing, studniówkę, andrzejki, sylwester, bankiet, festyn, imprezę integracyjną, itp. skontaktuj się z nami. Gramy i śpiewamy bawiąc naszych słuchaczy muzyką taneczną , rytmiczną, znaną i lubianą. Zależnie od okazji możemy zaprezentować różnorodny program tematyczny np. cygański, latynoski, stare melodie, i inny uzgodniony z organizatorem.Posiadamy własny profesjonalny sprzęt muzyczny, transport, oraz oświetlenie sceniczne i stosowne stroje do okoliczności naszego występu. Nasz repertuar to utwory, które w historii muzyki rozrywkowej były, są i będą największymi przebojami na każdą okazję. Godnym podkreślenia jest fakt że każdy występ zespołu odbywa się przy wykorzystaniu m.in. instrumentów akustycznych, oraz piosenek śpiewanych wielogłosowo, co powoduje, że każdy nasz występ jest dynamiczny, spontaniczny i żywiołowy. 
  Posiadamy duży wyselekcjonowany i zróżnicowany stylistycznie repertuar. Znajdą tam Państwo przeboje wykonywane w języku polskim, angielskim, hiszpańskim, i wielu innych. 
  Nasze atuty to: profesjonalizm , prowadzenie zabaw i konkursów, bogate instrumentarium (inst.. klawiszowe, saksofon, akordeon, inst.. perkusyjne) . 
  Możemy występować na terenie całej Polski, oraz poza jej granicami.

Zasięg usług
  Polska i nie tylko
Mapa

Polecane firmy

gdfg

gdfg

fdgdfgfd, Dolnośląskie

kamerzysta na wesele Śląsk

kamerzysta na wesele Śląsk

Czeladź, Śląskie

kamerzysta na wesele Śląsk

kamerzysta na wesele Śląsk

Czeladź, Śląskie