Zespół TROLL - profesjonalna oprawa muzyczna wesela

Warszawa, Mazowieckie 27-11-2016
Oferta
  mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik
  Brak danych
Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
667994883
Strona internetowa:
Social media:
Adres:
Zamiejska 11/106
Kod pocztowy:
03-580
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

   Zespół TROLL to 4-osobowa grupa wokalno-instrumentalna z olbrzymim doświadczeniem w prowadzeniu imprez okolicznościowych, w tym przede wszystkim wesel. Dysponujemy różnorodnym i bogatym repertuarem tanecznym z damsko-męskim wokalem (3 osoby śpiewające) składającym się z rodzimych oraz światowych przebojów muzyki rozrywkowej począwszy od lat '60- tych aż po współczesne hity. W doborze muzyki kierujemy się charakterem imprezy uwzględniając jednocześnie indywidualne życzenia klienta. Posiadamy szeroką ofertę w zakresie kulturalnych zabaw integracyjnych i różnego typu konkursów z udziałem gości, jak również zapewniamy profesjonalną konferansjerkę, co gwarantuje dobrze zorganizowaną zabawę, a tym samym satysfakcję z udanej imprezy.

  W cenie usługi, na życzenie klienta, oprawa muzyczna w ramach ceremonii błogosławieństwa nowożeńców na nowej drodze życia.

  Zespół TROLL oferuje najlepszą oprawę muzyczną każdej imprezy. Oprócz wesel gramy także na dancingach,  bankietach, eventach firmowych, balach i zabawach (m.in. sylwestrowych i karnawałowych), studniówkach, imprezach plenerowych i okolicznościowych zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

  Zapewniamy sprzęt nagłośnieniowy skonfigurowany do potrzeb akustycznych każdej sali bądź warunków plenerowych oraz różnorodne oświetlenie sceniczne i tzw. dyskotekowe efekty świetlne.

  Harmonogram każdej imprezy omawiamy z klientem, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Cenę usługi dostosowujemy do jej zakresu oraz oczekiwań klienta.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Zasięg usług
  mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie
Mapa