Berio Band

Nowy Sącz, Małopolskie Brak aktualizacji
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik
  Brak danych
Opinie klientów

Berio band

  03-01-2017

Zespół Berio Band najlepszy jaki słyszałam!!:) Super grają, świetnie prowadzą zabawy, zachęcają gości do zabawy, śpiewają przy stołach! A w kościele... MAGIA! Wokalistka super...aż się popłakałam :) Polecam, polecam, polecam!!!:)

Dodaj opinie!

Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
880 284 111
Kod pocztowy:
33-300
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

  Posiadamy bogaty i obfity w różnorodność stylistyczną repertuar taneczny, składający się z światowych przebojów muzyki rozrywkowej od lat ’60-tych do współczesnych hitów wybrzmiewających w mediach. Czytelna i kulturalna konferansjerka każdej imprezy, harmonogram omawiamy indywidualnie z klientem.

  Kształcone wokale i doświadczenie sceniczne, wachlarz zabawintegracyjnych i konkursów dla gości.

   

  Sprzęt nagłośnieniowy skonfigurowany do potrzeb akustycznych każdej sali, jesteśmy przygotowani na organizację imprez również powyżej 300 osób. W cenie usługi zapewniamy profesjonalne koncertowe oświetlenie sceniczne sterowane „inteligentnie” za pomocą systemu DMX, co daje możliwość kontroli nad kolorystyką i dynamiką efektu wizualnego.

  Naszą domeną jest punktualność i rzetelność w czasie wykonywania swojej pracy. Jesteśmy otwarci na propozycje klienta i do każdego zlecenia podchodzimy z indywidualnym nastawieniem. Naszym priorytetem jest zadowolenie bawiących się przy naszej muzyce gości. Gramy koncerty, śluby, wesela, eventy firmowe, studniówki, bale i zabawy, imprezy plenerowe i okolicznościowe…

Zasięg usług
  Cała Polska :)
Mapa

Polecane firmy

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Najnowsze artykuly

Suknia slubna

Jak i gdzie sprzedac suknie slubna?

Gdy cena sukni slubnej przyprawia o ból glowy, wiekszosc kobiet traktuje kupno sukni jak lokate, wierzac, ze po slubie sprzedadza ja i odzyskaja czesc gotówki.

Slub i wesele

Ile kosztuje slub i wesele?

Koszt slubu nie jest maly, jednak z dobrym rozpoznaniem rynku, mozna znalezc konkurencyjne oferty. Zobacz ile za swój slub dla 100 osób zaplacila para mloda

Slub i wesele

Twoja slubna kosmetyczka

Na Waszej liscie rzeczy do zrobienia przed weselem masz sporo spraw, które powinienes wkrótce zalatwic? Dodaj tam takze skompletowanie waznych kosmetyków.