DJ i wodzirejka 2300zł. Nagłośnienie, oświetlenie, dym, bańk

Warka, Mazowieckie 10-01-2017
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik

  2300zł za całość - 10 godzin prowadzenia, od momentu wejścia Pary Młodej na salę.

Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
Francuska
Kod pocztowy:
03-916
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

  Prowadzimy wesela w duecie DJ Remi oraz DJ-ka/prowadząca, animatorka (również tancerka i aktorka serialowa, teatralna).

  Dbamy o prawidłowy przebieg uroczystości, który sobie wspólnie ustalamy, określając godziny ważnych momentów przyjęcia (przywitanie, pierwszy taniec, oczepiny, podziękowania dla rodziców, tort, ewentualne zbieranie na wózek/wycieczkę aż do momentu pożegnania i podziękowania za zabawę).

  Robimy grafik krok po kroku, które elementy weselne Państwo sobie życzą a które całkowicie pomijamy.

  Zawsze uwzględniamy czy Para Młoda życzy sobie prowadzenie przyjęcia w stylu „Urban wedding’” (bardziej stonowane, tylko z prowadzeniem muzyczno-konferansjerskim), czy na odwrót w stylu tradycyjnego polskiego wesela z oczepinami, zabawami, biesiadą i śpiewaniem za stołem.

  Można oczywiście wszystko wypośrodkować i któreś elementy zostawić, a któreś całkowicie wykreślić.

  Także w trakcie imprezy, gdy sytuacja tego będzie wymagała, jakiś element również można dodać lub ująć po udtaleniu z Parą Młodą.

  Na każdej imprezie mamy ze sobą około 21 tysięcy legalnie zakupionych piosenek na CD (wszystkie płyty oryginalne) i w oryginalnych plikach mp3 a także na płytach vinylowych.

  Mamy  szerokie spojrzenie na muzykę.

  Posiadamy  repertuar muzyczny od lat 20-tych,  50,60tych (rock & roll), 70tych (disco, rock), 80tych (Pop, Italo Disco, New Romantic, Rock), 90tych (Pop, Euro dance, Rock) i współczesne (polskie i zagraniczne).

  W zbiorach mamy również bogatą ofertę muzyki biesiadnej i Disco Polo oraz wszystkie gatunki muzyczne: World music, standardy taneczne (Tango, Samba, Jive, Mambo), muzyka dla dzieci, Jazz (smooth, modern, classic, swing, bebop ) longue, chill out, country, ambient, Hard Rock, Metal (heavy, black, speed, thrash, death, doom), Punk, industrial, klasyczny, filmowy, R'n'b/Rap/Hip-hop oraz oczywiście typowo klubową i najnowsze przeboje radiowe.

  Utwory katalogujemy w Excelu i wysyłamy pełny spis klientom po  podpisaniu umowy, żeby mogli sobie wybrać co lubią a co mamy jeszcze dokupić na ich przyjęcie weselne. Utwory sa podzielone na zakładki muzyczne, więc łatwo je posortować.

  Zawsze dostosowujemy się repertuarem i gatunkami muzycznymi do Państwa oczekiwań. 

  Zapewniamy pełne prowadzenie, profesjonalne nagłośnienie i najnowocześniejsze oświetlenie oraz efekty: dym, bańki a dodatkowo można wynająć mocny laser animacyjny, w który wprowadza się różne miłosne wzory i napisy co daje bajkowy klimat.

  Link do filmików (playlisty) z małego wesela polsko-angielskiego  w Pałacu Lasotów, gdzie mogą Państwo poglądowo zobaczyć oświetlenie oraz sprzęt.

  https://www.youtube.com/watch?v=0WZFxxYzh7g&list=PLxdONaNXLDLkuCgwNQhNAC6a3VV7KWIOh

  Link do playlisty z filmików z prowadzonych ostatnio wesel poniżej:

  https://www.youtube.com/playlist?list=PLxdONaNXLDLkoCFPenKdPDeYVrXRn-EOt

  Pozostałe materiały pokażemy chętnie Państwu podczas spotkania.

Zasięg usług
  Województwo MAZOWIECKIE i dalej.
Mapa

Polecane firmy

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Najnowsze artykuly

Suknia slubna

Jak i gdzie sprzedac suknie slubna?

Gdy cena sukni slubnej przyprawia o ból glowy, wiekszosc kobiet traktuje kupno sukni jak lokate, wierzac, ze po slubie sprzedadza ja i odzyskaja czesc gotówki.

Slub i wesele

Ile kosztuje slub i wesele?

Koszt slubu nie jest maly, jednak z dobrym rozpoznaniem rynku, mozna znalezc konkurencyjne oferty. Zobacz ile za swój slub dla 100 osób zaplacila para mloda

Slub i wesele

Twoja slubna kosmetyczka

Na Waszej liscie rzeczy do zrobienia przed weselem masz sporo spraw, które powinienes wkrótce zalatwic? Dodaj tam takze skompletowanie waznych kosmetyków.