DJ Jano = 100% Satysfakcji

Warszawa, Mazowieckie 06-12-2016
Godziny otwarcia
    Nie podano
Cennik
    Brak danych
Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
wesela@djjano.pl
Kod pocztowy:
Brak danych
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

    Na udane wesele wpływ ma wiele czynników. Nie ulega wątpliwości, że jednym z zasadniczych jest odpowiednio dobrana muzyka przekładająca się na dobry nastrój oraz zabawę do białego rana, dlatego wybór dobrego DJ na wesele ma tutaj bardzo duże znaczenie.

    Nabyte doświadczenie i umiejętności pozwoliło mi na profesjonalną obsługę każdej imprezy. Nie ma znaczenia, czy poszukujesz muzyka na wesele, studniówkę czy też inną okoliczność, z przyjemnością podejmę się jej zorganizowania. Występuję również jako Dj wodzirej, który zapewni ciekawe konkursy i zabawy taneczne. Aby jednak nasza współpraca opierała się na 100% satysfakcji, przebieg każdej imprezy szczegółowo omawiamy ze zleceniodawcą. Wszystko to ma na celu zapewnienie profesjonalnej, ale również szybkiej obsługi, bazującej na świetnej zabawie, która na długo zapisze się w Twojej pamięci. Jako DJ wodzirej obsługuję wesela i inne imprezy w takich miastach, jak Warszawa, Lublin, Siedlce, Łuków Serdecznie zapraszam do współpracy.

Zasięg usług
    Profesjonalna oprawa muzyczna, strojenie światłem, nagłośnienie estradowe. Wytwornica ciężkiego dymu, lasery, oświetlenie architektoniczne.
Mapa

Polecane firmy

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Najnowsze artykuly

Suknia slubna

Jak i gdzie sprzedac suknie slubna?

Gdy cena sukni slubnej przyprawia o ból glowy, wiekszosc kobiet traktuje kupno sukni jak lokate, wierzac, ze po slubie sprzedadza ja i odzyskaja czesc gotówki.

Slub i wesele

Ile kosztuje slub i wesele?

Koszt slubu nie jest maly, jednak z dobrym rozpoznaniem rynku, mozna znalezc konkurencyjne oferty. Zobacz ile za swój slub dla 100 osób zaplacila para mloda

Slub i wesele

Twoja slubna kosmetyczka

Na Waszej liscie rzeczy do zrobienia przed weselem masz sporo spraw, które powinienes wkrótce zalatwic? Dodaj tam takze skompletowanie waznych kosmetyków.