Filmowanie ślubów, wesel - dobry kamerzysta na wesele!

Wrocław, Dolnośląskie 18-12-2017
Godziny otwarcia
    Nie podano
Cennik

    Ceny są zależne od pakietu, możemy wykonać film już od 1000 zł !

Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
660-783-930
Strona internetowa:
Social media:
Adres:
Tęczowa 78/5c Wrocław
Kod pocztowy:
53-603
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

    Przy realizacji filmów weselnych kierujemy się profesjonalizmem, nowoczesnością połączoną ze smakiem oraz utrwalaniem momentów - zarówno tych dynamicznych jak i tych sentymentalnych. Przygotujemy dla Państwa zarówno dynamiczny jak i wzruszający film z wesela - oprócz filmu ślubnego przygotujemy także krótką zapowiedź z wesela (już parę dni po uroczystości!), teledysk ślubny, podziękowania dla rodziców (nagrywane wcześniej - aby podziękować na imprezie weselnej mamie i tacie) czy przygotujemy unikalne video z sesji w plenerze. Wszystkie te filmy okrasimy ujęciami z powietrza (posiadamy drona którym pilotujemy). Jesteś zainteresowany/a? Pisz, dzwoń - polecamy!

Zasięg usług
    Kompleksowe usługi wideofilmowania weselnego: film ślubny, podziękowania dla rodziców, trailer, teledysk, ujęcia z lotu ptaka czy plener.
Mapa

Polecane firmy

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Najnowsze artykuly

Suknia slubna

Jak i gdzie sprzedac suknie slubna?

Gdy cena sukni slubnej przyprawia o ból glowy, wiekszosc kobiet traktuje kupno sukni jak lokate, wierzac, ze po slubie sprzedadza ja i odzyskaja czesc gotówki.

Slub i wesele

Ile kosztuje slub i wesele?

Koszt slubu nie jest maly, jednak z dobrym rozpoznaniem rynku, mozna znalezc konkurencyjne oferty. Zobacz ile za swój slub dla 100 osób zaplacila para mloda

Slub i wesele

Twoja slubna kosmetyczka

Na Waszej liscie rzeczy do zrobienia przed weselem masz sporo spraw, które powinienes wkrótce zalatwic? Dodaj tam takze skompletowanie waznych kosmetyków.