Mateusz Szczepański Photography

Koszalin, Zachodniopomorskie 19-12-2016
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik

  Pakiet podstawowy zaczyna się u mnie od kwoty 1399 zł. W tej cenie mogą Państwo liczyć na fotoreportaż z USC lub Kościoła, reportaż z wesela do godziny 1.00, płytę DVD z min. 300 obrobionymi zdjęciami, minisesję plenerową w trakcie wesela.

  Pakiet można rozszerzyć - o szczegóły zapraszam do kontaktu. 

Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
Grottgera 3
Kod pocztowy:
75-628
Miejscowość:
Koszalin
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

  www.szczepanskimateusz.pl

  Fotografia ślubna powinna utrwalać piękno i wspaniałość chwil, pokonywać ich ulotność, wydobywać magię z każdego gestu, uśmiechu, pocałunku, objęcia, uścisku, powinna zatrzymywać czas, gdy porwani w tańcu młodzi wymieniają spojrzenia miłości. Pracowałem jako dziennikarz radiowy oraz prasowy – zatem nieobca jest mi praca pod presją czasu. Zawód ten nauczył mnie także jak wykorzystać zastane warunki, bo nie ma chwil, w których nic się nie dzieje. Każda upływające sekunda jest pełna emocji wartych sfotografowania. Ślubna fotografia to pamiątka nie tylko dla młodej pary, ale dla wielu pokoleń, to zapis historii rodzinnej. Dlatego niezwykle istotne jest, aby Wasz fotograf ślubny miał świadomość wagi swojego zadania. Profesjonalne podejście do zlecenia oznacza, że moja praca zaczyna się na długo przed ceremonią. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest dążenie do efektywnej komunikacji z młodą parą. Fotograf musi dokładnie wiedzieć, czego państwo młodzi oczekują.
  Na podstawie wielu rozmów z moimi Klientami, mogę stwierdzić, że jest kilka kwestii, które poruszane są szczególnie często. Dla ułatwienia stworzyłem listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami (FAQ). Zachęcam do kliknięcia. Być może i dla Was okaże się pomocna i rozwieje Wasze wątpliwości.
  Inną niezwykle istotną dla mnie i dla moich Klientów kwestią jest bezpieczeństwo wykonania i przechowywania zdjęć ślubnych. Nie dopuszczam do sytuacji, która w jakikolwiek sposób mogłaby uniemożliwiać wykonanie dla Was zdjęć lub zagrażać ich trwałości. Stosuję wiele rozwiązań, które eliminują takie ryzyko.
  Wykonanie profesjonalnych zdjęć ślubnych, musi więc wiązać się z zaangażowaniem fotografa nie tylko podczas ceremonii, ale zarówno przed tym wydarzeniem, jak i po nim. W tak kompleksowy sposób podchodzę do każdego zlecenia. Pragnę ponadto dodać, że śluby fotografuję na terenie takich miast jak Koszalin, Białogard, Kołobrzeg, Słupsk, Polanów, Miastko, Darłowo Nic nie stoi na przeszkodzie, abym dojechał dalej.
  Jeśli zatem Wasze poszukiwania rozpoczęliście od wpisania słów: fotografia ślubna Koszalin lub fotograf ślubny Koszalin, to z całą pewnością jesteście w odpowiednim miejscu. Mam nadzieję, że właśnie tutaj odnaleźliście odpowiedź na Wasze potrzeby i oczekiwania i że wkrótce będę miał przyjemność uwiecznić Wasze magiczne chwile.
   

  Wiele osób pyta mnie dlaczego, pomimo tylu innych zawodów, wybrałem fotografię i to ślubną. Przecież mógłbym fotografować inne tematy albo zmienić zawód/robić coś kompletnie innego? Dlaczego fotografia?

  To proste. Lubię to robić.

  Uwielbiam opowiadać historie, a każdy ślub to wspaniała historia. Inni ludzie, nowe miejsca, zupełnie różne tradycje. Emocje. Dużo emocji. Od łez zdenerwowania, po łzy wzruszenia.

  Nazywam się Mateusz Szczepański i fotografowanie nie jest moim zawodem. To moja pasja.

Zasięg usług
  Zajmuję się fotografią ślubną na terenie Koszalina, Słupska, Kołobrzegu, Polanowa, Szczecinka, Miastka, Darłowa. Nic nie stoi na przeszkodzie, abym dojechał do Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Poznania czy Torunia.
Mapa

Polecane firmy

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Najnowsze artykuly

Suknia slubna

Jak i gdzie sprzedac suknie slubna?

Gdy cena sukni slubnej przyprawia o ból glowy, wiekszosc kobiet traktuje kupno sukni jak lokate, wierzac, ze po slubie sprzedadza ja i odzyskaja czesc gotówki.

Slub i wesele

Ile kosztuje slub i wesele?

Koszt slubu nie jest maly, jednak z dobrym rozpoznaniem rynku, mozna znalezc konkurencyjne oferty. Zobacz ile za swój slub dla 100 osób zaplacila para mloda

Slub i wesele

Twoja slubna kosmetyczka

Na Waszej liscie rzeczy do zrobienia przed weselem masz sporo spraw, które powinienes wkrótce zalatwic? Dodaj tam takze skompletowanie waznych kosmetyków.