Niech Ave Maria zabrzmi również na Twoim ślubie

Wrocław, Dolnośląskie 02-12-2016
Godziny otwarcia
    Nie podano
Cennik

    Cennik zależy od wielu czynników, dlatego ustalany jest indywidualnie

Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
Wrocław ul. Skwierzyńska
Kod pocztowy:
53-522
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

    Szukacie nietuzinkowej oprawy wokalnej, dobranej indywidualnie, tak by Wasza uroczystość zaślubin stała się jednym z najpiękniejszych dni Waszego życia? Śpiewem chcę sprawić, by był to najważniejszy dzień w Waszym życiu, który na długo zapadnie w pamięci Waszych gości. Jestem absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu na Wydziale Wokalnym. Jako zawodowa śpiewaczka mezzosopranistka oprócz klasycznych pieśni ślubnych typu Ave Maria czy Panis Angelicus wykonuję także pieśni o "lżejszym" charakterze takie jak Hallelujah(Cohen) czy Panie proszę przyjdź (The winner takes it all - ABBA). Pełna oprawa wokalna w kościele w moim wykonaniu obejmuje około 5 utworów a także psalm i Hymn do Ducha Świętego. W USC wg zamówienia. Więcej informacji na mojej stronie internetowej: www.spiewanienaslubie.pl lub przez telefon: 609143726. ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Zasięg usług
    Wrocław i okolice ok. 200 km od Wrocławia. Najczęściej województwo dolnośląskie, opolskie i śląskie. Może być także wielkopolskie.
Mapa

Polecane firmy

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Najnowsze artykuly

Suknia slubna

Jak i gdzie sprzedac suknie slubna?

Gdy cena sukni slubnej przyprawia o ból glowy, wiekszosc kobiet traktuje kupno sukni jak lokate, wierzac, ze po slubie sprzedadza ja i odzyskaja czesc gotówki.

Slub i wesele

Ile kosztuje slub i wesele?

Koszt slubu nie jest maly, jednak z dobrym rozpoznaniem rynku, mozna znalezc konkurencyjne oferty. Zobacz ile za swój slub dla 100 osób zaplacila para mloda

Slub i wesele

Twoja slubna kosmetyczka

Na Waszej liscie rzeczy do zrobienia przed weselem masz sporo spraw, które powinienes wkrótce zalatwic? Dodaj tam takze skompletowanie waznych kosmetyków.