Pdj Professional dj dj/wodzirej na Twoje wesele

Wrocław, Dolnośląskie 10-12-2016
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik

  250 zł dj bez sprzętu

  600 zł dj z konsoląimprezy do 60 os

  dj/wodzirej ze sprzętem* 1800 zł

  imprezy od 60 os

  dj/wodzirej ze sprzętem*2000zł

  (dodatki płatne osobno)

  (poza granicami Wrocławia dojazd płatny)

  zapytaj o indywidualną ofertę.

  *konsola, nagłośnienie, oświetlenie

Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
697778885
Strona internetowa:
Social media:
Adres:
Brak danych
Kod pocztowy:
Brak danych
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

  PDJ Professional DjWitamy wszystkich bardzo serdecznie.PDJ to firma, która zajmuje się profesjonalną oprawą muzyczną:-wesel,-studniówek,-festynów,-zabaw karnawałowych,-bankietów,-balów sylwestrowych,-imprez okolicznościowych (Rocznice, urodziny itp.),-imprez w plenerze,-imprez w klubach,-imprez firmowych (integracyjnych)."Nie pieniądze lecz zasypianie w łóżku ze świadomością, że zrobiliśmy coś cudownego dla innych jest tym, co daje najwięcej szczęścia i satysfakcji." ~Steve Jobs,TWOJE WYMAGANIA SĄ POCZĄTKIEM NASZYCH MOŻLIWOŚCItak naprawdę możemy napisać tutaj wszystko, łącznie z różowym słoniem tańczącym breakdance, ale jak mamy zdobyć wasze zaufanie nawijając wam makaron na uszy ?Faktycznie nie mamy wielu certyfikatów, szkoleń ukoronowanych błyszczącym papierkiem,ale mamy coś dużo cenniejszego!WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE!Tysiące godzin nauki gry, obsługi sprzętu, opracowywaniu atrakcji, kompletowaniu biblioteki muzycznej, setki zagranych imprez i to wszystko sprawia, że jesteśmy wyjątkowi i profesjonalni. Jesteśmy ponad wszystkimi standardami, do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie jak malarz do nowego obrazu tworząc swoiste dzieło sztuki. Nie mamy granic cały czas dążymy do doskonalenia oraz urozmaicania naszych występów.Wachlarz atrakcji, którym dysponujemy jest bardzo obszerny i zawiera opcje, których nie oferuje nikt na polskim rynku.

Zasięg usług
  dolnyśląsk
Mapa

Polecane firmy

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Najnowsze artykuly

Suknia slubna

Jak i gdzie sprzedac suknie slubna?

Gdy cena sukni slubnej przyprawia o ból glowy, wiekszosc kobiet traktuje kupno sukni jak lokate, wierzac, ze po slubie sprzedadza ja i odzyskaja czesc gotówki.

Slub i wesele

Ile kosztuje slub i wesele?

Koszt slubu nie jest maly, jednak z dobrym rozpoznaniem rynku, mozna znalezc konkurencyjne oferty. Zobacz ile za swój slub dla 100 osób zaplacila para mloda

Slub i wesele

Twoja slubna kosmetyczka

Na Waszej liscie rzeczy do zrobienia przed weselem masz sporo spraw, które powinienes wkrótce zalatwic? Dodaj tam takze skompletowanie waznych kosmetyków.