progsArt.pl FOTOGRAFIA PROFESJONALNA

Piła, Wielkopolskie 08-01-2017
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik

  Pełen zakres 999pln

  Wśród zdjęć ślubnych proponuję: fotografie z przygotowań, błogosławieństwa, zaślubin, sesję weselną oraz sesję plenerową. Będę cichym obserwatorem całego dnia ślubu. Chcę uchwycić emocje, które będą towarzyszyły Wam i Waszym najbliższym: radość, wzruszenie, szczęście i śmiech.

  Na wszystko składa się około 500-700 zdjęć. Otrzymacie ode mnie fotografie ślubne obrobione cyfrowo. Pendrive z artystyczną fotografią ślubną przekażę Wam w Pile lub umówionym miejscu, w eleganckim etui, z indywidualnym nadrukiem.

  Co więcej, otrzymacie foto-książkę z wybranymi przez siebie zdjęciami. Tego typu album to około 40-50 stron. Niesamowita pamiątka, a nawet coś więcej — historia Waszego życia, którą będziecie mogli pokazywać potomkom.

  Co więcej, każdej parze proponuję sesje zdjęciowe w plenerze, nie tylko na terenie Wielkopolski. Mogę zaoferować między innymi sesję plenerową nad bałtycką plażą, z darmowym przejazdem moim autem. Oczywiście możemy pojechać w dowolne miejsce.

  Jako profesjonalny fotograf z Piły zajmuję się nie tylko zdjęciami ślubnymi, ale także fotografowaniem chrzcin, komunii, studniówek, spotkań firmowych itp.

Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
Brak danych
Kod pocztowy:
64-920
Miejscowość:
Piła, ul. Krucza 26
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

  FOTOGRAFIA ŚLUBNA I OKOLICZNOŚCIOWA Piła i okolice, Wielkopolska

  Fotografia ślubna. Dla jednych – pasja, której poświęca się czas w wolnych chwilach. Dla innych – sposób na zarobienie pieniędzy. Często bywa, że te dwa podejścia się nie łączą. Osobiście każdego dnia staram się pokazywać, że może być inaczej. Widząc zadowolenie Par podczas wykonywanych zdjęć ślubnych, wiem, że droga, którą podążam, jest słuszna. Sam wówczas czuję, że bycie profesjonalnym fotografem to nie tylko zwykły zawód, a powołanie, które pozwala mi realizować swoje cele i marzenia.

Zasięg usług
  Cała Polska
Mapa

Polecane firmy

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Najnowsze artykuly

Suknia slubna

Jak i gdzie sprzedac suknie slubna?

Gdy cena sukni slubnej przyprawia o ból glowy, wiekszosc kobiet traktuje kupno sukni jak lokate, wierzac, ze po slubie sprzedadza ja i odzyskaja czesc gotówki.

Slub i wesele

Ile kosztuje slub i wesele?

Koszt slubu nie jest maly, jednak z dobrym rozpoznaniem rynku, mozna znalezc konkurencyjne oferty. Zobacz ile za swój slub dla 100 osób zaplacila para mloda

Slub i wesele

Twoja slubna kosmetyczka

Na Waszej liscie rzeczy do zrobienia przed weselem masz sporo spraw, które powinienes wkrótce zalatwic? Dodaj tam takze skompletowanie waznych kosmetyków.