Zespół BOHEMA

Janów Lubelski, Lubelskie 05-06-2017
Godziny otwarcia
  Nie podano
Cennik

  ceny zależne od terminu i miejsca imprezy od 2,700 - do uzgodnienia

Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
Janów Lubelski
Kod pocztowy:
23-300
Miejscowość:
Janów Lubelski
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

  Wita was serdecznie Zespół "BOHEMA". Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczno-wokalną na każdy rodzaj imprezy. Nasz repertuar to muzyka dla każdego uczestnika imprezy w każdym wieku, każdy znajdzie w nim coś dla siebie :) Nasz podstawowy skład zespołu to: perkusja akustyczna, instr. klawiszowe, gitara solowa elektryczna, saksofon i akordeon. Nasze instrumenty to wysokiej klasy markowy i niezawodny sprzęt przez co nasza muzyka jest klarowna i przejrzysta w każdych warunkach. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie Led-owe, skanery, lasery i efekt dymu. Gramy 1-godzinne bloki z 15 min. przerwami na posiłki lub inne przerywniki narzucone przez organizatorów imprezy. W przerwach puszczamy niegłośno miłą muzykę dla ucha dostosowaną do charakteru imprezy. Stale pracujemy nad poszerzaniem repertuaru zarówno o najnowsze hity, jak i utwory lat 60-tych, 70-tych, 80-tych a także o propozycje naszych klientów. Nasz repertuar jest bardzo zróżnicowany od biesiady poprzez disco polo, pop, dance, rock&roll, country, ballady rockowe i rock. Gramy również na życzenie akustycznie pod domem państwa młodych oraz bawimy gości weselnych za stołami - saksofon, akordeon, tamburyno. 
  Gramy na całym terytorium naszego kraju a nawet za granicą. 
  Posiadamy własny transport - dojedziemy na czas do każdego klienta.

  Zapewniamy oprawę muzyczną na: 
  - wesela 
  - bale sylwestrowe 
  - studniówki 
  - dancingi 
  - festyny 
  - imprezy towarzyskie 

  Zapraszamy do współpracy :) Zaufali nam inni więc zaufaj i Ty ;) pozdrawiamy


  Tel. 510-258-316 - Sylwek 
  Tel. 509-774-947 - Zbyszek 
  Tel. 607-831-679 - Wojtek

  Więcej o nas na stronie: http://www.planujemywesele.pl/22260-zespol-bohema

Zasięg usług
  Lublin, Zamość, Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Radom, Kielce, Kraków, Katowice, Warszawa, Łódź, Olsztyn, Toruń, Wrocław, Opole, Bydgoszcz, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Biała Podlaska, Zielona Góra, Bielsko Biała, Kalisz, Ostrowiec Świętokrzyski, Płock
Mapa

Polecane firmy

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Najnowsze artykuly

Suknia slubna

Jak i gdzie sprzedac suknie slubna?

Gdy cena sukni slubnej przyprawia o ból glowy, wiekszosc kobiet traktuje kupno sukni jak lokate, wierzac, ze po slubie sprzedadza ja i odzyskaja czesc gotówki.

Slub i wesele

Ile kosztuje slub i wesele?

Koszt slubu nie jest maly, jednak z dobrym rozpoznaniem rynku, mozna znalezc konkurencyjne oferty. Zobacz ile za swój slub dla 100 osób zaplacila para mloda

Slub i wesele

Twoja slubna kosmetyczka

Na Waszej liscie rzeczy do zrobienia przed weselem masz sporo spraw, które powinienes wkrótce zalatwic? Dodaj tam takze skompletowanie waznych kosmetyków.