Zespół muzyczy AdamsBand z Ślaska

Katowice, Śląskie 07-12-2016
Godziny otwarcia
    Nie podano
Cennik
    Brak danych
Opinie klientów
Dane kontaktowe
Numer telefonu:
Nie podano
Strona internetowa:
Brak
Social media:
Adres:
http://www.adamsband.pl
Kod pocztowy:
Brak danych
Miejscowość:
Brak danych
Oceń:
Wyślij wiadomość
Reklama
Opis

    W zasadzie jesteśmy zespołem muzycznym grajacym na weselach , wiec można powiedzieć nic nowego. Niby tak , jednak wielu ludzi mówi nam , że to co robimy bardzo pozytywnie ich zaskoczyło. Nioe jesteśmy jedynie ludźmi wynajetymi do odtwarzania muzyki. W naszym przypadku jesteśmy duchem i ciałem obecni na imprezie , na której gramy . Ktoś kto bawił sie z nami wie o czym mówie. Wiele lat doswiadczenia w pracy z ludźmi , bardzo szeroki repertuar a nie tylko discopolo oraz szeroki zakres wszelkich konkursów czy zabaw (jak to zwał tak to zwał , ważne że nikt sie nie nudzi) mocno wyróżnia nas na tle konkurencji. Oczywiście nie możemy porównywac naszej muzyki z kims kto puszcza gotowe nagrania ponieważ to po prostu zupełnie inna bajka. Jezeli ktoś wie czym różni się zabawa przy żywej muzyce od prywatki z odtwarzaczem MP3 to tłumaczyc tego nie trzeba. No a jeżeli ktoś nie wie... to tłumaczyć nie będę ponieważ trzeba to przeżyć samemu.My wydaliśmy płyte  w włoskiej wytwórni , ale nie zmieniło to naszego podejścia do muzyki i nadal na kazdym naszym wystepie słychac wyłącznie nasze prawdziwe głosy. Zreszta... podobno nie ma sie czego wstydzić.... wiec sie nie wstydzimy :-)

     

Zasięg usług
    Zasięg to wyłacznie sprawa kosztów dojazdu i noclegów.
Mapa

Polecane firmy

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Bezpłatna reklama

Miasto, województwo

Najnowsze artykuly

Suknia slubna

Jak i gdzie sprzedac suknie slubna?

Gdy cena sukni slubnej przyprawia o ból glowy, wiekszosc kobiet traktuje kupno sukni jak lokate, wierzac, ze po slubie sprzedadza ja i odzyskaja czesc gotówki.

Slub i wesele

Ile kosztuje slub i wesele?

Koszt slubu nie jest maly, jednak z dobrym rozpoznaniem rynku, mozna znalezc konkurencyjne oferty. Zobacz ile za swój slub dla 100 osób zaplacila para mloda

Slub i wesele

Twoja slubna kosmetyczka

Na Waszej liscie rzeczy do zrobienia przed weselem masz sporo spraw, które powinienes wkrótce zalatwic? Dodaj tam takze skompletowanie waznych kosmetyków.